Naše výdejní místo v Ostravě je otevřeno od pondělí do pátku 9:00 - 18:00h. Objednávky do 14h jsou ten samý den připraveny k vyzvednutí. Jakmile je připraveno k odběru, obdržíte SMS a e-mail.

ZyXEL

73 položek celkem
Zyxel WAC5302D-Sv2 Wireless AC1200 PoE Acces Point, standalone or controller, 4x gigabit RJ45, bez zdroje
7 119 Kč

Typ Wi-fi aktivního prvku:AP (Acces Point); Podporované režimy:AP; Komunikační pásmo:2,4 GHz, 5 GHz; Podporované standardy:802.11b/g/n, 802.11ac

Kód: 311872
Zyxel 1-year UTM licence for USG310 & ZyWALL310 Content Filtering, Bitdefender Antivirus, Secureporter Premium
11 679 Kč

Typ příslušenství:Aktivační licence k firewallům a routerům

Kód: 311877
Zyxel XGS2210-52 52-port Managed L2+ Gigabit Switch, 48x gigabit RJ45, 4x 10GbE SFP+
30 509 Kč

Provedení:Rack mounted 19"; Management:Web, SNMP/RMON; Maximální počet portů:48, 52; Technologie:Gigabit Ethernet + 10 GbE porty; Vlastnosti switche:Rozšiřitelnost

Kód: 311522
Zyxel VPN100 Advanced VPN Firewall, 100x VPN (IPSec/L2TP), 2x WAN, 4x LAN/DMZ, 1x SFP, Wireless Controller
17 799 Kč

Typ zařízení:Firewall; Zabezpečení:Základní/Firewall, VPN; Počet portů:2xWAN, 1-16x LAN

Kód: 311605
Poškozený obal - Zyxel GS1900-24HP v2 26-port Gigabit Web Smart PoE Switch, 24x gigabit RJ45, 2x SFP, PoE 170W, bazar
6 249 Kč

Provedení:Rack mounted 19"; Management:Web; Maximální počet portů:24, 26; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Vlastnosti switche:Fuknce POE po portech

Kód: 311942
Použito - Zyxel ZyWALL USG60 Security Firewall, 6x gigabit RJ45 (4x LAN/DMZ, 2x WAN), 2xUSB, SSL, 20x IPSec VPN, bazar
10 859 Kč

Typ zařízení:Firewall; Zabezpečení:Základní/Firewall, VPN; Počet portů:2xWAN, 1-16x LAN

Kód: 311944
Zyxel LTE3316-M604 4G LTE Router, wireless AC1200, slot na SIM, 4x gigabit RJ45
3 939 Kč

Typ Wi-fi aktivního prvku:Wi-Fi router; Podporované režimy:AP; Komunikační pásmo:2,4 GHz; Podporované standardy:802.11b/g/n; Připojení externí antény

Kód: 311822
Zyxel WAC6303D-S Wireless AC Access Point, Dual radio, 3x3 Wave2 Smart Antenna, PoE, no PSU
10 479 Kč

Typ Wi-fi aktivního prvku:AP (Acces Point); Podporované režimy:AP; Komunikační pásmo:2,4 GHz, 5 GHz; Podporované standardy:802.11b/g/n, 802.11a/n, 802.11ac

Kód: 311622
Zyxel Telco-50 kabel 3m
Zyxel Telco-50 kabel 3m
Skladem (> 5 ks)
1 239 Kč

Typ příslušenství:Stacking Kity pro switche

Kód: 32310
Zyxel VMG3312 Wireless N300 VDSL2 Modem Router, wi-fi 300 Mb/s, 4 porty 10/100,1x USB
1 389 Kč

Technologie:VDSL/SHDSL; Vlastnosti:Router, Wi-Fi rozhraní

Kód: 311637
Zyxel VMG1312-B30A Wireless N300 VDSL2 Modem Router
1 469 Kč

Technologie:VDSL/SHDSL; Vlastnosti:Router, Wi-Fi rozhraní

Kód: 311939
Zyxel MG-108 8-port 2,5Gigabit Ethernet Desktop Switch
4 899 Kč

Provedení:Desktop; Maximální počet portů:8; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps

Kód: 311933
Zyxel MG-105 5-port 2,5Gigabit Ethernet Desktop Switch
3 169 Kč

Provedení:Desktop; Maximální počet portů:5; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps

Kód: 311932
Zyxel WAX610D Wireless AX (WiFi 6) Unified Access Point, PoE, dual radio, bez zdroje
10 949 Kč

Typ Wi-fi aktivního prvku:AP (Acces Point); Podporované režimy:Klient, AP, Bridge, Repeater; Komunikační pásmo:2,4 GHz, 5 GHz; Podporované standardy:802.11ax, 802.11b/g/n,...

Kód: 311840
Zyxel NAS326 2-Bay Personal Cloud Storage, datové úložiště, 1x gigabit RJ45
4 149 Kč

Specifikace zálohovacího systému:NAS; Počet šachet pevného disku:2; Provedení skříně:Desktop; Připojitelnost zálohovacího systému:RJ-45

Kód: 311419
Zyxel WAC6103D-I Wireless AC Access Point, Dual radio, pouze PoE, bez zdroje
7 839 Kč

Typ Wi-fi aktivního prvku:AP (Acces Point); Podporované režimy:AP; Komunikační pásmo:2,4 GHz, 5 GHz; Podporované standardy:802.11b/g/n, 802.11a/n, 802.11ac

Kód: 311408
Zyxel NWD6605 Dual-Band Wireless AC1200 USB Adapter
899 Kč

Typ Wi-fi aktivního prvku:Adaptéry USB; Podporované režimy:Klient; Komunikační pásmo:2,4 GHz, 5 GHz; Podporované standardy:802.11b/g/n, 802.11ac

Kód: 311203
Zyxel GS1100-16 v3 16-port Gigabit Ethernet Switch, fanless
1 719 Kč

Provedení:Desktop, Rack mounted 19"; Maximální počet portů:16; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps

Kód: 311904
Zyxel VMG4005-B50A VDSL2 17a Bonding and 35b Single Line Bridge, 1x gigabit LAN
2 799 Kč

Technologie:VDSL/SHDSL

Kód: 311903
Zyxel NWA1123ACV3 Access Point, Wireless AC1200 Wave 2 Dual-Radio Ceiling Mount PoE
3 049 Kč

Typ Wi-fi aktivního prvku:AP (Acces Point); Podporované režimy:AP; Komunikační pásmo:2,4 GHz, 5 GHz; Podporované standardy:802.11ac

Kód: 311892
Zyxel USGFLEX100W firewall with 1-year UTM bundle, wirelles AC, 1x gigabit WAN, 4x gigabit LAN/DMZ, 1x SFP, 1x USB
14 909 Kč

Typ zařízení:Firewall; Zabezpečení:Základní/Firewall, VPN; Počet portů:1xWAN, 1-8x LAN

Kód: 311850
Zyxel USGFLEX200 firewall with 1-year UTM bundle, 2x gigabit WAN, 4x gigabit LAN/DMZ, 1x SFP, 2x USB
19 789 Kč

Typ zařízení:Firewall; Zabezpečení:Základní/Firewall, VPN; Počet portů:2xWAN, 1-16x LAN

Kód: 311818
Zyxel USGFLEX100 firewall with 1-year UTM bundle, 1x gigabit WAN, 4x gigabit LAN/DMZ, 1x SFP, 1x USB
13 169 Kč

Typ zařízení:Firewall; Zabezpečení:Základní/Firewall, VPN; Počet portů:1xWAN, 1-8x LAN

Kód: 311816
Zyxel USGFLEX100 firewall, 1x gigabit WAN, 4x gigabit LAN/DMZ, 1x SFP, 1x USB
10 929 Kč

Typ zařízení:Firewall; Zabezpečení:Základní/Firewall, VPN; Počet portů:1xWAN, 1-8x LAN

Kód: 311815
Zyxel LTE3301-PLUS 4G LTE Router, wireless AC1200, slot na SIM, 4x gigabit RJ45, dvě odpojitelné antény
4 339 Kč

Typ Wi-fi aktivního prvku:Wi-Fi router; Podporované režimy:AP; Komunikační pásmo:2,4 GHz, 5 GHz; Podporované standardy:802.11ac; Připojení externí antény

Kód: 311755
Zyxel XGS1930-28 28-port Smart Managed Switch, 24x gigabit RJ45, 4x 10GbE SFP+
9 009 Kč

Provedení:Rack mounted 19"; Management:Web; Maximální počet portů:24, 28; Technologie:Gigabit Ethernet + 10 GbE porty; Vlastnosti switche:Rozšiřitelnost

Kód: 311711
Zyxel GS1920-48v2 50-port Gigabit WebManaged Switch, 44x gigabit RJ45, 4x gigabit RJ45/SFP, 2x SFP
8 579 Kč

Provedení:Rack mounted 19"; Management:Web; Maximální počet portů:48, 50; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Vlastnosti switche:Rozšiřitelnost

Kód: 311690
Zyxel Voucher pro technické školení
6 109 Kč

Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)

Kód: 311586
Zyxel LTE3202-M437 4G LTE Router, wireless N300, slot na SIM, 4x 10/100 RJ45
3 999 Kč

Typ Wi-fi aktivního prvku:Wi-Fi router; Podporované režimy:AP; Komunikační pásmo:2,4 GHz; Podporované standardy:802.11b/g/n; Připojení externí antény

Kód: 311911
Zyxel VMG3625-T50B Wireless AC1200 VDSL2 Modem Router, 4x gigabit LAN, 1x gigabit WAN, 1x USB
2 509 Kč

Technologie:VDSL/SHDSL; Vlastnosti:Router, Wi-Fi rozhraní

Kód: 311764
Zyxel WAH7706 v2 Přenosný router 4G LTE, Wireless AC wi-fi , LTE CAT6/HSPA+/EDGE/GPRS
2 459 Kč

Typ Wi-fi aktivního prvku:Wi-Fi router; Podporované režimy:AP; Komunikační pásmo:2,4 GHz, 5 GHz; Podporované standardy:802.11b/g/n, 802.11ac

Kód: 311574
Zyxel SFP-LX-10-D Single-mode transceiver, LC, 10km
3 599 Kč

Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly

Kód: 32820
Zyxel LTE5388-M804 4G LTE Router, wireless AC1200, slot na SIM, 4x gigabit RJ45
5 549 Kč

Typ Wi-fi aktivního prvku:Wi-Fi router; Podporované režimy:AP; Komunikační pásmo:2,4 GHz; Podporované standardy:802.11b/g/n, 802.11ac; Připojení externí antény

Kód: 311848
Zyxel NWA210AX Wireless AX (WiFi 6) Unified Access Point, PoE, dual radio
6 919 Kč

Typ Wi-fi aktivního prvku:AP (Acces Point); Podporované režimy:AP; Komunikační pásmo:2,4 GHz, 5 GHz; Podporované standardy:802.11ax, 802.11b/g/n, 802.11a/n, 802.11ac

Kód: 311838
Zyxel GS2220-28 28-port L2 Managed Gigabit Switch, 24x gigabit RJ45, 4x gigabit RJ45/SFP
13 379 Kč

Provedení:Rack mounted 19"; Management:Web, SNMP/RMON; Maximální počet portů:24, 28; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Vlastnosti switche:Rozšiřitelnost

Kód: 311826
Zyxel NBG6615 Wireless AC1200 Router, dual band, 4x gigabit RJ45
1 429 Kč

Typ Wi-fi aktivního prvku:Wi-Fi router; Podporované režimy:AP; Komunikační pásmo:2,4 GHz, 5 GHz; Podporované standardy:802.11b/g/n, 802.11a/n, 802.11ac

Kód: 311692
Zyxel GS1900-24 26-port Gigabit Web Smart switch, 24x gigabit RJ45, 2x SFP, 802.3az (Green), fanless, rackmount
3 239 Kč

Provedení:Rack mounted 19"; Management:Web; Maximální počet portů:24, 26; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps

Kód: 311185
Zyxel NBG7815 Armor G5 Wireless AX6000 Multi-Gigabit WiFi 6 Router
6 329 Kč

Typ Wi-fi aktivního prvku:Wi-Fi router; Podporované režimy:AP; Komunikační pásmo:2,4 GHz, 5 GHz; Podporované standardy:802.11b/g/n, 802.11a/n, 802.11ac

Kód: 311843
Zyxel GS1350-18HP 18 Port smart managed CCTV PoE switch, long range, 250W, 16x GbE, 2x combo RJ45/SFP
9 099 Kč

Provedení:Rack mounted 19"; Management:Web; Maximální počet portů:16; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Vlastnosti switche:Fuknce POE po portech

Kód: 311746
Zyxel NWA5123-ACHD Wireless AC1600 Wave2 Dual-Radio Unified Access Point, standalone or controller, PoE, 2x gigabit RJ45
6 929 Kč

Typ Wi-fi aktivního prvku:AP (Acces Point); Podporované režimy:AP; Komunikační pásmo:2,4 GHz, 5 GHz; Podporované standardy:802.11b/g/n, 802.11ac

Kód: 311598
Zyxel GS-105B v3 5-port Gigabit Ethernet Desktop Switch
539 Kč

Provedení:Desktop; Maximální počet portů:5; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps

Kód: 311411
Zyxel GS-105S 5-port Gigabit Ethernet Desktop Switch, QoS
439 Kč

Provedení:Desktop; Maximální počet portů:5; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps

Kód: 311035
Zyxel GS1350-6HP 6 Port smart managed CCTV PoE switch, long range, 60W, 5x GbE, 1x SFP
3 949 Kč

Provedení:Desktop; Management:Web; Maximální počet portů:5, 6; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Vlastnosti switche:Fuknce POE po portech

Kód: 311744
Zyxel GS1005HP 5-port Desktop Gigabit PoE Switch, 4x PoE+ GbE, PoE 60W
1 269 Kč

Provedení:Desktop; Maximální počet portů:5; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Vlastnosti switche:Fuknce POE po portech

Kód: 311704
Zyxel USGFLEX500 firewall, 7x gigabit WAN/LAN/DMZ, 1x SFP, 2x USB
23 529 Kč

Typ zařízení:Firewall; Zabezpečení:Základní/Firewall, VPN; Počet portů:Ostatní

Kód: 311819
Zyxel XMG3927-B50A Wireless AC1750 G.fast/VDSL2 Modem Router, 4x gigabit LAN, 1x gigabit WAN, 1x USB3.0
4 509 Kč

Technologie:VDSL/SHDSL; Vlastnosti:Router, Wi-Fi rozhraní

Kód: 311902
Zyxel GS1200-8 8-port Desktop Gigabit Web Smart switch
979 Kč

Provedení:Desktop; Management:Web; Maximální počet portů:8; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps

Kód: 311620
Zyxel GS1200-5 5-port Desktop Gigabit Web Smart switch
709 Kč

Provedení:Desktop; Management:Web; Maximální počet portů:5; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps

Kód: 311619
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 73 položek celkem