Naše výdejní místo v Ostravě je otevřeno od pondělí do pátku 9:00 - 18:00h. Objednávky do 14h jsou ten samý den připraveny k vyzvednutí. Jakmile je připraveno k odběru, obdržíte SMS a e-mail.

TP-link

240 položek celkem
TP-Link RE315 [AC1200 Wi-Fi Mesh Extender]
779 Kč

AC1200 Wi-Fi Mesh Extender

Kód: 438564
TP-Link TL-SG1210MPE [10portový gigabitový stolní switch s 8 porty PoE+]
3 279 Kč

10portový gigabitový stolní switch s 8 porty PoE+

Kód: 438608
TP-Link TL-WA860RE [Bezdrátový extender 300 Mbit/s s průchozí zásuvkou]
529 Kč

Bezdrátový extender 300 Mbit/s s průchozí zásuvkou

Kód: 438604
TP-Link TL-SG1024DE [24portový gigabitový switch Easy Smart]
2 429 Kč

24portový gigabitový switch Easy Smart

Kód: 438245
TP-Link TL-SG1016D [16portový gigabitový switch]
1 309 Kč

16portový gigabitový switch

Kód: 320497
TP-Link TL-SM5110-LR [10GBase-SR SFP+ LC Transceiver, SM, 1310nm]
679 Kč

10GBase-SR SFP+ LC Transceiver, SM, 1310nm

Kód: 438561
TP-Link TL-WPA4226KIT [AV600 Powerline Wi-Fi Kit]
1 559 Kč

AV600 Powerline Wi-Fi Kit

Kód: 438528
TP-Link TL-SG116 [16-Port Gigabitový stolní Switch]
1 309 Kč

16-Port Gigabitový stolní Switch

Kód: 438369
TP-Link T2600G-52TS JetStream™ switch 48x 10/100/1000 Mbs, 4x SFP combo L2 // ROZBALENO
5 869 Kč

JetStream™ switch 48x 10/100/1000 Mbs, 4x SFP combo L2 // ROZBALENO

Kód: 438325
TP-Link CPE220 [Venkovní CPE zařízení 2.4GHz 300Mbit/s 12dBi]
1 269 Kč

Venkovní CPE zařízení 2.4GHz 300Mbit/s 12dBi

Kód: 438196
TP-Link TL-SL1311MP [Stolní switch s 8 porty 10/100 Mbit/s, 3 gigabitovými porty a 8 porty PoE+]
1 889 Kč

Stolní switch s 8 porty 10/100 Mbit/s, 3 gigabitovými porty a 8 porty PoE+

Kód: 438598
TP-Link Tapo C210 [Wi-Fi kamera pro zabezpečení domácnosti s horizontálním/vertikálním otáčením]
919 Kč

Wi-Fi kamera pro zabezpečení domácnosti s horizontálním/vertikálním otáčením

Kód: 438596
TP-Link Tapo C110 [Wi-Fi kamera pro zabezpečení domácnosti]
719 Kč

Wi-Fi kamera pro zabezpečení domácnosti

Kód: 438595
TP-Link TL-SX105 [5portový stolní switch 10G]
6 009 Kč

5portový stolní switch 10G

Kód: 438570
TP-Link TL-PS110U Print Server Single USB 2.0, RJ45 100Mbit // Rozbaleno
759 Kč

TP-Link TL-PS110U Print Server Single USB 2.0, RJ45 100Mbit // Rozbaleno

Kód: 438338
TP-Link TL-PA8010KIT [Gigabitový powerline starter kit AV1200]
1 669 Kč

Gigabitový powerline starter kit AV1200

Kód: 438169
TP-Link TL-SG2218 [JetStream 16-Port Gigabit Smart Switch with 2 SFP Slots]
2 459 Kč

JetStream 16-Port Gigabit Smart Switch with 2 SFP Slots

Kód: 438566
TP-Link TL-SG1016PE [16-portový gigabitový Easy Smart switch s 8 PoE+ porty]
4 119 Kč

16-portový gigabitový Easy Smart switch s 8 PoE+ porty

Kód: 438317
TP-Link TL-SF1024M [24portový stolní switch 10/100 Mbit/s]
879 Kč

24portový stolní switch 10/100 Mbit/s

Kód: 438256
TP-Link TL-SG1016 [16portový gigabitový switch]
1 690 Kč

16portový gigabitový switch

Kód: 438250
TP-Link TL-SG1024D [24portový gigabitový stolní/rackový switch]
1 790 Kč

24portový gigabitový stolní/rackový switch

Kód: 438249
TP-Link TL-PS110P [Tiskový server Fast Ethernet s jedním paralelním portem]
1 019 Kč

Tiskový server Fast Ethernet s jedním paralelním portem

Kód: 438190
TP-Link UH400 [Přenosný rozbočovač se 4 porty USB 3.0]
249 Kč

Přenosný rozbočovač se 4 porty USB 3.0

Kód: 438121
TP-Link TL-R470T+ [Širokopásmový směrovač s rozdělováním zátěže]
1 090 Kč

Širokopásmový směrovač s rozdělováním zátěže

Kód: 438062
TP-Link TL-PA4010KIT [AV600 nano powerline adaptér startovní sada]
879 Kč

AV600 nano powerline adaptér startovní sada

Kód: 438013
TP-Link TL-SX1008 [8-Port 10G Desktop/Rackmount Switch]
7 719 Kč

Provedení:Desktop; Technologie:10 Gigabit Ethernet; Maximální počet portů:8

Kód: 438571
TP-Link TL-SG3428XMP [JetStream 24-Port Gigabit and 4-Port 10GE SFP+ L2+ Managed Switch with 24-Port PoE+]
10 799 Kč

JetStream 24-Port Gigabit and 4-Port 10GE SFP+ L2+ Managed Switch with 24-Port PoE+

Kód: 438558
TP-Link TL-WPA7617KIT [AV1000 Gigabit Powerline AC1200 Wi-Fi Kit]
1 889 Kč

AV1000 Gigabit Powerline AC1200 Wi-Fi Kit

Kód: 438546
TP-Link TL-FC311A-20 [Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 20km]
509 Kč

Single-Mode WDM konvertor, 1Gbps, 1x SC, 20km

Kód: 438544
TP-Link TL-SG1048 [48portový gigabitový switch]
5 379 Kč

48portový gigabitový switch

Kód: 438400
TP-Link TD-W9960 [Modem a router VDSL/ADSL s Wi-Fi standardem N s rychlostí přenosu dat 300 Mb/s]
829 Kč

Modem a router VDSL/ADSL s Wi-Fi standardem N s rychlostí přenosu dat 300 Mb/s

Kód: 438346
TP-Link RE305 [Bezdrátový Extender AC1200]
739 Kč

Bezdrátový Extender AC1200

Kód: 438304
TP-Link TL-PA7017P [Průchozí AV1000 Gigabit Powerline Adaptér]
699 Kč

Průchozí AV1000 Gigabit Powerline Adaptér

Kód: 438577
TP-Link TL-PA7017KIT [AV1000 Gigabit Powerline Starter Kit]
1 049 Kč

AV1000 Gigabit Powerline Starter Kit

Kód: 438522
TP-Link OC200 [Cloudový kontroler Omada]
1 809 Kč

Cloudový kontroler Omada

Kód: 438360
TP-Link Archer VR400 [Bezdrátový VDSL/ADSL modem a router AC1200]
2 049 Kč

Bezdrátový VDSL/ADSL modem a router AC120

Kód: 438309
TP-Link TL-SF1048 [48portový rackový switch 10/100 Mbit/s]
2 799 Kč

48portový rackový switch 10/100 Mbit/s

Kód: 438257
TP-Link TL-WR802N [Bezdrátový router Wireless Nano N 300 Mbit/s]
499 Kč

Bezdrátový router Wireless Nano N 300 Mbit/s

Kód: 438100
TP-Link TL-SF1016D [16portový stolní přepínač 10/100 Mbit/s]
539 Kč

16portový stolní přepínač 10/100 Mbit/s

Kód: 438045
TP-Link TL-PoE10R [Splitter PoE]
289 Kč

Splitter PoE

Kód: 438042
TP-Link TL-SG108-M2 [8portový stolní switch 2.5G]
3 889 Kč

8portový stolní switch 2.5G

Kód: 438579
TP-Link RE330 [AC1200 Mesh Wi-Fi Extender]
819 Kč

AC1200 Mesh Wi-Fi Extender

Kód: 438565
TP-Link TL-SM5110-SR [10GBase-SR SFP+ LC Transceiver, MM, 850nm]
359 Kč

10GBase-SR SFP+ LC Transceiver, MM, 850nm

Kód: 438540
TP-Link TL-R605 [SafeStream Gigabit Multi-WAN VPN Router]
1 309 Kč

SafeStream Gigabit Multi-WAN VPN Router

Kód: 438533
TP-Link TL-SM321B-2 [1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module]
249 Kč

1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module

Kód: 438527
TP-Link TL-FC111B-20 [10/100 Mbps WDM Media Converter]
279 Kč

10/100 Mbps WDM Media Converter

Kód: 438521
TP-Link TL-FC111A-20 [10/100 Mbps WDM Media Converter]
279 Kč

10/100 Mbps WDM Media Converter

Kód: 438520
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 5 - 240 položek celkem