Naše výdejní místo v Ostravě je otevřeno od pondělí do pátku 9:00 - 18:00h. Objednávky do 14h jsou ten samý den připraveny k vyzvednutí. Jakmile je připraveno k odběru, obdržíte SMS a e-mail.

Solarix

135 položek celkem
DROP1000 kabel Solarix, 12vl 9/125, 3,8mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-12-OS-LSOH
6 879 Kč

SXKO-DROP-12-OS-LSOH Závěsný optický kabel DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 12 vláken SM 09/125. Balení cívka 500m.

Kód: 10102000
Solarix Patch kabel 9/125 LCupc/LCupc SM OS 1m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OS-1M-D
159 Kč

SXPC-LC/LC-UPC-OS-1M-D Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje.

Kód: 10102090
Instalační kabel Solarix UTP, Cat5E, drát, LSOH, box 100m SXKD-5E-UTP-LSOH
1 019 Kč

SXKD-5E-UTP-LSOH Kvalitní nestíněný kabel CAT5E s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Dca s1 d2 a1, 100 m box.

Kód: 1874057
Instalační kabel Solarix UTP, Cat5E, drát, PVC, box 100m SXKD-5E-UTP-PVC
899 Kč

SXKD-5E-UTP-PVCKvalitní nestíněný kabel CAT5E s PVC pláštěm a třídou reakce na oheň Eca, 100 m box.

Kód: 1874056
Instalační kabel Solarix UTP, Cat6, drát, LSOH, box 100m SXKD-6-UTP-LSOH
1 349 Kč

SXKD-6-UTP-LSOH Kvalitní nestíněný kabel CAT6 s LSOH pláštěm s třídou reakce na oheň Dca s2 d2 a1, 100 m box.

Kód: 1874055
Solarix Patch kabel plochý CAT6 UTP LSOH 10m šedý non-snag-proof C6-111GY-10MB
209 Kč

C6-111GY-10MB Plochý patch kabel CAT6 UTP LSOH 10m šedý.

Kód: 10101960
Solarix Patch kabel CAT5E SFTP PVC 1m červený snag-proof C5E-315RD-1MB
49 Kč

C5E-315RD-1MB Patch kabel CAT5E SFTP PVC 1m červený.

Kód: 10101774
Solarix Patch kabel 50/125 LCupc/STupc MM OM3 1m duplex SXPC-LC/ST-UPC-OM3-1M-D
169 Kč

SXPC-LC/ST-UPC-OM3-1M-D Solarix optický patch kabel s multimode OM3 vláknem, konektory LCupc/STupc, délka 1m

Kód: 10102175
Solarix Patch kabel CAT5E UTP PVC 1m zelený non-snag-proof C5E-155GR-1MB
29 Kč

C5E-155GR-1MB Patch kabel CAT5E UTP PVC 1m zelený.

Kód: 10101824
Instalační kabel Solarix CAT5E FTP LSOHFR B2ca s1 d1 a1 500m SXKD-5E-FTP-LSOHFR-B2ca
7 099 Kč

SXKD-5E-FTP-LSOHFR-B2ca Kvalitní stíněný kabel CAT5E s LSOHFR pláštěm a třídou reakce na oheň B2ca s1 d1 a1 500m cívka.

Kód: 10102347
Solarix Patch kabel plochý CAT6 UTP LSOH 2m šedý non-snag-proof C6-111GY-2MB
89 Kč

C6-111GY-2MB Plochý patch kabel CAT6 UTP LSOH 2m šedý.

Kód: 10101961
Solarix Zásuvka CAT5E UTP 2 x RJ45 na omítku bílá SX288-5E-UTP-WH
149 Kč

SX288-5E-UTP-WH Nestíněná dvouportová zásuvka SX288 kategorie 5E k instalaci na omítku, bílá.

Kód: 10101993
Solarix Patch kabel CAT5E SFTP PVC 2m žlutý snag-proof C5E-315YE-2MB
69 Kč

C5E-315YE-2MBPatch kabel CAT5E SFTP PVC 2m žlutý.

Kód: 10101414
Solarix Patch panel 24xRJ45 CAT5E STP s vyvazovací lištou 0,5U SX24HD-5E-STP-SL
1 579 Kč

SX24HD-5E-STP-SL High-density 0,5U stíněný patch panel CAT5E 24 portů s vyvazovací lištou.

Kód: 10101969
Solarix Patch kabel 9/125 LCapc/SCupc SM OS 1m duplex SXPC-LC/SC-APC/UPC-OS-1M-D
149 Kč

SXPC-LC/SC-APC/UPC-OS-1M-D Solarix optický patch kabel slouží pro propojení mezi aktivními komponenty či mezi pasivními komponenty, představujícími koncový bod fyzického spoje

Kód: 10102086
Solarix Patch kabel 50/125 LCupc/SCupc MM OM4 5m duplex SXPC-LC/SC-UPC-OM4-5M-D
279 Kč

SXPC-LC/SC-UPC-OM4-5M-D Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory LCupc/SCupc, délka 5m

Kód: 10102043
Solarix Rychlozařezávací keystone CAT6 STP RJ45 černý SXKJ-6-STP-BK-NA pro kleště SXKJ-NA-BU
89 Kč

SXKJ-6-STP-BK-NA Rychlozařezávací stíněný keystone CAT6.

Kód: 10102254
DROP1000 kabel Solarix, 4vl 9/125, 3,6mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-4-OS-LSOH
3 949 Kč

SXKO-DROP-4-OS-LSOH Závěsný optický kabel DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 4 vlákna SM 9/125. Balení 500m.

Kód: 10102004
Solarix Zásuvka CAT5E UTP 1 x RJ45 na omítku bílá SX108-5E-UTP-WH
99 Kč

SX108-5E-UTP-WH Nestíněná jednoportová zásuvka SX108 kategorie 5E k instalaci na omítku, bílá.

Kód: 10101992
Solarix Zásuvka CAT5E STP 1 x RJ45 pod omítku bílá SX9-1-5E-STP-WH
129 Kč

SX9-1-5E-STP-WH Stíněná jednoportová zásuvka SX9 kategorie 5E, bílá.

Kód: 10101991
Solarix Univerzální modulární neosazený patch panel 24 portů nerez 0,5U SX24HDM-0-STP-SL-UNI
489 Kč

SX24HDM-0-STP-SL-UNI High-density modulární neosazený patch panel velikosti 0,5U určený pro 24 keystonů Solarix.

Kód: 10101975
Solarix rozvaděč nástěnný SENSA 6U 400mm, dveře plech, RAL 7035 SENSA-6U-64-21-G
3 919 Kč

SENSA-6U-64-21-GNástěnný nýtovaný rozvaděč SENSA 6U s plechovými dveřmi, hloubka 400 mm

Kód: 10101676
Solarix Patch kabel CAT6 SFTP PVC 1m zelený snag-proof C6-315GR-1MB
69 Kč

C6-315GR-1MBPatch kabel CAT6 SFTP PVC 1m zelený.

Kód: 10101423
Solarix 10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 5m šedý non-snag-proof C6A-315GY-5MB
209 Kč

C6A-315GY-5MBVysoce kvalitní patch kabel pro 10G Ethernet, 5m, šedý, LSOH plášť.

Kód: 10101387
Solarix Patch panel 24 x RJ45 CAT5E UTP s vyvaz. lištou černý 1U SX24L-5E-UTP-BK
959 Kč

SX24L-5E-UTP-BK Nestíněný patch panel CAT5E 24 portů s vyvazovací lištou, černý.

Kód: 10101965
Solarix Patch kabel CAT5E UTP PVC 1m zelený snag-proof C5E-114GR-1MB
29 Kč

C5E-114GR-1MB Patch kabel CAT5E UTP PVC 1m zelený.

Kód: 10101825
Solarix Patch kabel CAT5E UTP PVC 0,5m šedý snag-proof C5E-114GY-0,5MB
19 Kč

C5E-114GY-0,5MB Patch kabel CAT5E UTP PVC 0,5m šedý.

Kód: 10101803
Solarix Patch kabel CAT5E SFTP PVC 0,5m zelený snag-proof C5E-315GR-0,5MB
39 Kč

C5E-315GR-0,5MBPatch kabel CAT5E SFTP PVC 0,5m zelený.

Kód: 10101469
Solarix rozvaděč nástěnný venkovní LC-20 24U 600x600mm, dveře sklo, LC-20-24U-66-12-G
10 979 Kč

LC-20-24U-66-12-G Rozvadeč nástěnný venkovní LC-20 24U 600x600 prosklené dveře 3bodový zámek

Kód: 1874042
Solarix MULTIPACK 24 ks - keystone CAT6 STP RJ45 samořezný SXKJ-6-STP-BK-SA
1 939 Kč

SXKJ-6-STP-BK-SA Balení 24 ks, samořezný stíněný keystone CAT6.

Kód: 10102288
DROP1000 kabel Solarix, 8vl 9/125, 3,7mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-8-OS-LSOH
5 779 Kč

SXKO-DROP-8-OS-LSOH Závěsný optický kabel DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 8 vláken SM 9/125. Balení 500m

Kód: 10102005
Solarix MULTIPACK 24 ks - rychlozařezávací keystone CAT6 STP RJ45 černý SXKJ-6-STP-BK-NA
1 939 Kč

Balení 24 ks, rychlozařezávací stíněný keystone CAT6, černý. SXKJ-6-STP-BK-NA

Kód: 10102337
Solarix MULTIPACK 24 ks - keystone CAT5E STP RJ45 samořezný SXKJ-5E-STP-BK-SA
1 459 Kč

SXKJ-5E-STP-BK-SA Balení 24 ks, samořezný stíněný keystone CAT5E.

Kód: 10102286
Solarix Patch kabel plochý CAT5E UTP LSOH 2m šedý non-snag-proof C5E-111GY-2MB
49 Kč

C5E-111GY-2MB Plochý patch kabel CAT5E UTP LSOH 2m šedý.

Kód: 10101955
Solarix rozvaděč nástěnný SENSA 9U 400mm, dveře plech, RAL 7035 SENSA-9U-64-21-G
4 369 Kč

SENSA-9U-64-21-GNástěnný nýtovaný rozvaděč SENSA 9U s plechovými dveřmi, hloubka 400 mm

Kód: 10101677
Solarix Patch kabel 50/125 SCupc/SCupc MM OM4 2m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM4-2M-D
189 Kč

SXPC-SC/SC-UPC-OM4-2M-D Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory SCupc/SCupc, délka 2m

Kód: 10102049
Solarix Patch kabel 50/125 SCupc/SCupc MM OM4 1m duplex SXPC-SC/SC-UPC-OM4-1M-D
159 Kč

SXPC-SC/SC-UPC-OM4-1M-D Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory SCupc/SCupc, délka 1m

Kód: 10102048
Solarix Patch kabel 50/125 LCupc/LCupc MM OM4 2m duplex SXPC-LC/LC-UPC-OM4-2M-D
189 Kč

SXPC-LC/LC-UPC-OM4-2M-D Solarix optický patch kabel s multimode OM4 vláknem, konektory LCupc/LCupc, délka 2m

Kód: 10102037
Solarix Samořezný keystone CAT6 STP RJ45 SXKJ-6-STP-BK-SA
89 Kč

SXKJ-6-STP-BK-SA Samořezný stíněný keystone CAT6.

Kód: 10102255
Solarix Spojka panelová CAT5E UTP 8p8c RJ45/RJ45 KRJ45/5S
59 Kč

KRJ45/5S Nestíněná spojka panelová CAT5E RJ45/RJ45.

Kód: 10101977
Solarix Rychlozařezávací kleště pro keystony SXKJ-xx-yyy-BK-NA SXKJ-NA-BU
569 Kč

SXKJ-NA-BU Kleště pro rychlozařezávácí keystony SXKJ-xx-yyy-BK-NA

Kód: 10101443
Solarix Patch kabel CAT5E UTP PVC 1m šedý non-snag-proof C5E-155GY-1MB
29 Kč

C5E-155GY-1MBPatch kabel CAT5E UTP PVC 1m šedý

Kód: 10101418
Solarix Konektor RJ45 CAT5E STP 8p8c stíněný neskládaný na licnu / 100 ks KRJ45/5SH
729 Kč

KRJ45/5SHStíněný konektor RJ45 8p8c. Pro vodič licna, kulatý kabel. Bez vložky.

Kód: 10101400
Solarix 10G patch kabel CAT6A SFTP LSOH 1,5m šedý non-snag-proof C6A-315GY-1,5MB
79 Kč

C6A-315GY-1,5MBVysoce kvalitní patch kabel pro 10G Ethernet, 1,5m, šedý, LSOH plášť.

Kód: 1874002
Solarix Samořezná spojka CAT6A STP SXSPJ-6A-STP-BK-SA
159 Kč

SXSPJ-6A-STP-BK-SA Samořezná stíněná spojka CAT6A, velmi jednoduchá instalace.

Kód: 10102348
Solarix MULTIPACK 24 ks - rychlozařezávací keystone CAT5E UTP RJ45 černý SXKJ-5E-UTP-BK-NA
969 Kč

Balení 24 ks, rychlozařezávací nestíněný keystone CAT5E, černý. SXKJ-5E-UTP-BK-NA

Kód: 10102336
Solarix MULTIPACK 24 ks - rychlozařezávací keystone CAT5E STP RJ45 černý SXKJ-5E-STP-BK-NA
1 459 Kč

Balení 24 ks, rychlozařezávací stíněný keystone CAT5E. SXKJ-5E-STP-BK-NA

Kód: 10102335
Solarix MULTIPACK 24 ks - keystone CAT6 UTP RJ45 samořezný SXKJ-6-UTP-BK-SA
1 499 Kč

SXKJ-6-UTP-BK-SA Balení 24 ks, samořezný nestíněný keystone CAT6, černý.

Kód: 10102289
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 3 - 135 položek celkem