Naše výdejní místo v Ostravě je otevřeno od pondělí do pátku 9:00 - 18:00h. Objednávky do 14h jsou ten samý den připraveny k vyzvednutí. Jakmile je připraveno k odběru, obdržíte SMS a e-mail.

Planet

43 položek celkem
FTP kabel PlanetElite, Cat6A, drát, 4pár LS0H, Dca, oranžový, TWIN 2x500m
11 209 Kč

FTP kabel PlanetElite, Cat6A, drát, 4pár LS0H, Dca, oranžový, TWIN 2x500m

Kód: 10102395
FTP kabel PlanetElite, Cat6A, drát, 4pár LS0H, Dca, oranžový, TWIN 2x100m
2 359 Kč

FTP kabel PlanetElite, Cat6A, drát, 4pár LS0H, Dca, oranžový, TWIN 2x100m

Kód: 10102394
FTP kabel PlanetElite, Cat6A, drát, 4pár LS0H, Dca, oranžový, 100m
1 309 Kč

FTP kabel PlanetElite, Cat6A, drát, 4pár LS0H, Dca, oranžový, 500m

Kód: 10102393
Planet ISW-800T, switch, 8x 10/100Base-TX, ESD, DIN, IP30, -40~75°C
1 789 Kč

switch, 8x 10/100Base-TX, ESD, DIN, IP30, -40~75°C

Kód: 1017350
Planet IGSW-24040Tv3, Switch, 24x 1000Base-T, 4x SFP, 2x I/O, IP30, -40 až 75°C, Web/SNMPv3, AC+DC
16 909 Kč

Switch, 24x 1000Base-T, 4x SFP, 2x I/O, IP30, -40 až 75°C, Web/SNMPv3, AC+DC

Kód: 1017179
Planet switch IGS-801M, 8X 1000BASE-T, DIN, IP30, -10 AŽ 60°C, ESD+EFT DO 6KV, WEB/SNMP, VLAN, STP
4 629 Kč

8-mi portový 1000Base-T spravovatelný přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. Redundance datového propojení s 300ms zotavením. Web//SNMP management, 64 VLAN 802.1Q sítí,...

Kód: 1018245
Planet switch IGS-501T, průmysl.verze 5x10/100/1000, DIN, IP30, -40 až 75°C, 12-48V, ESD+EFT
2 429 Kč

Provedení:DIN Rail; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximální počet portů:4

Kód: 1018433
Planet ISW-501T, 5x 10/100, DIN,IP30, rozšířený teplotní rozsah -40~75 st.C
1 739 Kč

5-ti portový přepínač 10/100Base-TX pro průmyslové aplikace. Možnost redundantního napájení v rozsahu 12-48V, krytí IP30, hliníková skříň, rozšířený rozsah pracovní teploty -40...

Kód: 1018240
Planet POE-E304 PoE extender, 1xPoE-in, 4xPoE-out 65W, 802.3bt/at/af, Gigabit
1 689 Kč

PoE extender, 1xPoE-in, 4xPoE-out 65W, 802.3bt/at/af, Gigabit

Kód: 1017439
Planet GSD-1222VHP Switch, 8x PoE + 2x 1000Base-T + 2x SFP, LCD,VLAN, extend mód 10Mb do 250m, IEEE 802.3at 120W
4 269 Kč

Switch, 8x PoE + 2x 1000Base-T + 2x SFP, LCD,VLAN, extend mód 10Mb do 250m, IEEE 802.3at 120W

Kód: 1017432
FTP kabel PlanetElite s nosným lankem, Cat5E, drát, venkovní PE+PVC, Fca, černý, 305m
3 609 Kč

FTP kabel PlanetElite s nosným lankem, Cat5E, drát, venkovní PE+PVC, Fca,černý, 305m

Kód: 10102029
UTP kabel PlanetElite, Cat5E, drát, LS0H, DCa, fialový, 305m
1 859 Kč

UTP kabel PlanetElite, Cat5E, drát, LS0H, DCa, fialový, 305m

Kód: 10101658
Planet GSW-1601 Switch, 16 x 10/100/1000, kov, rackmount
1 979 Kč

Switch, 16 x 10/100/1000, kov, rackmount

Kód: 1018296
Planet switch IGS-801T, průmysl.verze 8x10/100/1000, DIN, IP30, -40 až 75°C, 12-48V
3 439 Kč

Maximální počet portů:8; Provedení:DIN Rail; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps

Kód: 1018209
Planet Multimode konvertor Gigabit 1000BaseT/SX (SC)
1 529 Kč

Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor dle typu:LAN/optika multimode

Kód: 1018155
Planet switch ISW-801T, 8x 10/100, DIN,IP30, rozšířený teplotní rozsah -40~75 st.C
1 929 Kč

Provedení:DIN Rail; Technologie:Fast Ethernet 10/100Mbps; Maximální počet portů:8

Kód: 1017036
Planet switch GSW-2401, 24x10/100/1000 Base-TX
2 559 Kč

24x 1000Base-T, IEEE 802.3ab, Switching, Full Duplex (1000/2000 Mbps), Auto-Negotiation (10/100/1000 Mbps), Auto MDI/MDI-X. Zdroj interní, napájení 230V.

Kód: 1046581
Planet ISW-500T Switch, 5x 10/100Base-TX, ESD, DIN, IP30, -40~75°C
1 649 Kč

Switch, 5x 10/100Base-TX, ESD, DIN, IP30, -40~75°C

Kód: 1017437
Planet GSD-1603 Switch, 16x 10/100/1000, externí zdroj, kov
1 639 Kč

Switch, 16x 10/100/1000, externí zdroj, kov

Kód: 1017436
Planet FGSD-1011HP Switch, 8x 10/100 PoE, 1x TP + 1x SFP 1000Base-X, extend mód 10Mb, ESD, 802.3at 120W, fanless
2 449 Kč

Switch, 8x 10/100 PoE, 1x TP + 1x SFP 1000Base-X, extend mód 10Mb, ESD, 802.3at 120W, fanless

Kód: 1017433
Planet switch GS-4210-24T2S, L2/L4, 24x 1000Base-T, 2x SFP, web, SNMP V3, VLAN, QOS, IPV6
4 469 Kč

Spravovatelný přepínač 24 portů 1000Base-T, 2x SFP porty 100/1000Base-X. Web/SNMPv3/telnet správa, podpora IPv4/IPv6. VLAN 802.1Q, QoS-shaper, statický trunk LACP, IGMPv3,...

Kód: 1018376
Planet GT-805A modulární konvertor Gigabit 10/100/1000BaseT/SX
1 229 Kč

Technologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor dle typu:LAN/optika multimode; Možnosti rozšíření:Modularita konvertoru

Kód: 1018435
Planet POE-173 Ultra Poe injektor napájení po ethernetu IEEE802.3at/af, 60W, Gigabit
1 359 Kč

Gigabitový konvertor pro napájení po Ethernetovém kabelu. Část pro napájení vzdálených zařízení (802.3at) do příkonu až 60W. Využívá všechny páry UTP/FTP. Instaluje se na zeď...

Kód: 1018374
Planet VC-231, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, RJ-11
2 559 Kč

Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, RJ-11

Kód: 1018343
Planet VC-234, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, 2x RJ-11, splitter, 4x RJ-45
2 689 Kč

Planet VC-234, Eth. VDSL2 konvertor, 100Mbit, master/slave, 2x RJ-11, splitter, 4x RJ-45

Kód: 1018311
Planet GSD-503 Switch 5x10/100/1000BASE-T, EUP, 802.3AZ, kov
579 Kč

Switch, 5x10/100/1000BASE-T, EUP, 802.3AZ, kov

Kód: 1018295
Planet FSD-503 Switch, 5x 10/100Base-TX, 10", kov, fanless
399 Kč

Switch, 5x 10/100Base-TX, 10", kov, fanless

Kód: 1018250
Planet FSD-803 Switch, 8x10/100Base-TX, 10", kov, desktop, fanless
459 Kč

Switch, 8x10/100Base-TX, 10", kov, desktop, fanless

Kód: 1018249
Planet IGS-10020MT, 8X 1000BASE-T, 2X SFP, DIN, IP30, -40 AŽ 75°C, WEB/SNMPV3, VLAN, IGMPV3, ESD+EFT, IPV6
7 849 Kč

Průmyslový spravovatelný přepínač a konvertor 8x 10/100/1000Base-T, 2x SFP 100/1000Base-X, podpora IPv6. Web/SNMPv3 management, 255 VLAN 802.1Q sítí, Spanning Tree, Rapid...

Kód: 1018244
Planet FSD-504HPv2, Switch, PoE 5x 10/100, 4x 802.3at <60W, extend mód 10Mb/s do 250m, externí DC, fanless Kód: 1018230
UTP kabel PlanetElite, Cat6, licna, PVC, šedý, 305m
2 549 Kč

UTP kabel PlanetElite, Cat6, licna, PVC, šedý, 305m

Kód: 1010065
UTP TWIN kabel PlanetElite, Cat5E, drát, PVC, Dca, šedý, 305m
3 529 Kč

UTP TWIN kabel PlanetElite, Cat5E, drát, PVC, Dca, šedý, 305m

Kód: 10102389
Planet MC-1500R, 15 slotů pro media konverotry, 19"/2,5U, napájení AC 230V, možno dokoupit DC 48V zdroj (redundance)
7 889 Kč

15 slotů pro media konverotry, 19"/2,5U, napájení AC 230V, možno dokoupit DC 48V zdroj (redundance)

Kód: 1017460
Planet redundantní zdroj DC 48V pro MC-1500R a MC-1500R48
2 119 Kč

redundantní zdroj DC 48V pro Planet MC-1500R a MC-1500R48

Kód: 1017459
Planet redundantní zdroj AC 230V pro MC-1500R a MC-1500R48
3 089 Kč

redundantní zdroj AC 230V pro Planet MC-1500R a MC-1500R48

Kód: 1017458
FTP kabel PlanetElite, Cat6A, drát, 4pár LS0H, Dca, oranžový, 500m
5 959 Kč

FTP kabel PlanetElite, Cat6A, drát, 4pár LS0H, Dca, oranžový, 500m

Kód: 10102379
Planet FSD-604HP Switch, 4x PoE 802.3at 60W+ 2x 100Base-TX, VLAN, extend mód 10Mb/s do 250m, fanless, ESD
999 Kč

Switch, 4x PoE 802.3at 60W+ 2x 100Base-TX, VLAN, extend mód 10Mb/s do 250m, fanless, ESD

Kód: 1017441
Planet GSD-604HP Switch, 55W, ext.zdroj, kov, fanless
1 739 Kč

Switch, 55W, ext.zdroj, kov, fanless

Kód: 1017438
Planet FSD-1008HP Switch, PoE 8x PoE 802.3at 120W+ 2x 100Base-TX,VLAN,extend mód 10Mb/s do 250m, fanless
1 899 Kč

Switch, PoE 8x PoE 802.3at 120W+ 2x 100Base-TX,VLAN,extend mód 10Mb/s do 250m, fanless

Kód: 1017435
Planet GS-4210-16T2 Switch, L2/L4, 16x 1000Base-T, 2x SFP, Web/SNMPv3, VLAN, QoS, IPv6, fanless
3 659 Kč

Switch, L2/L4, 16x 1000Base-T, 2x SFP, Web/SNMPv3, VLAN, QoS, IPv6, fanless

Kód: 1017431
Planet GSD-804P rev.2 PoE Switch, 8x 10/100/1000, 4x PoE, 65W, kov, bez managementu, fanless
1 939 Kč

PoE Switch, 8x 10/100/1000, 4x PoE, 65W, kov, bez managementu, fanless

Kód: 1017352
UTP kabel PlanetElite, Cat5E, licna, PVC, červená, 305m
2 239 Kč

UTP kabel PlanetElite, Cat5E, licna, PVC, červená, 305m

Kód: 10101710
Planet VC-231G, Eth. VDSL2 konvertor, 1000Base-T, master/slave, profil 30a, G.993.5 Vectoring, G.INP, RJ-11
2 639 Kč

Eth. VDSL2 konvertor, 1000Base-T, master/slave, profil 30a, G.993.5 Vectoring, G.INP, RJ-11

Kód: 1015967

Stránka 1 z 1 - 43 položek celkem