LYNX CS

301 položek celkem
Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC, OM4
1,90 Kč

Konektor: SC/SC Broušení: PC Typ vlákna: Multimode OM4

Kód: 10101507
Pigtail MM 62,5/125, OM1, konektor ST, LS0H, 1m
5,90 Kč

Optický multi-mode pigtail OM1 podporuje rychlost 100 Mb/s

Kód: 1010086
Pigtail MM 50/125, OM4, konektor SC, LS0H, 1m
6,90 Kč

Optický multi-mode pigtail OM4 podporuje rychlost 40 Gb/s

Kód: 10101637
Keystone Cat3 (telefonní), UTP, duální svorkovnice, černý
19 Kč

Keystone Cat3 (telefonní), UTP, duální svorkovnice, černý

Kód: 1045538
Konektor STP RJ45 (8p8c), Cat6A/Cat7, skládaný, drát
19 Kč

Konektor STP RJ45 (8p8c), Cat6A/Cat7, skládaný, drát

Kód: 10101680
Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC
19 Kč

Konektor: SC/SC Broušení: PC Typ vlákna: Multimode

Kód: 1045712
Optická spojka singlemode simplex SC-SC, APC
19 Kč

Konektor: SC/SC Broušení: APC Typ vlákna: Singlemode

Kód: 10101505
Optická spojka singlemode simplex SC-SC, PC
19 Kč

Konektor: SC/SC Broušení: PC Typ vlákna: Singlemode

Kód: 10101071
Patch kabel Cat5E, FTP - 0,5m, černý
19 Kč

Kabel podporuje připojení o rychlosti 10/100/1000 Mbit/s

Kód: 10101512
Patch kabel Cat5E, FTP - 0,5m, červený
19 Kč

Kabel podporuje připojení o rychlosti 10/100/1000 Mbit/s

Kód: 1045627
Patch kabel Cat5E, FTP - 0,5m, modrý
19 Kč

Kabel podporuje připojení o rychlosti 10/100/1000 Mbit/s

Kód: 1045628
Patch kabel Cat5E, FTP - 0,5m, šedý
19 Kč

Kabel podporuje připojení o rychlosti 10/100/1000 Mbit/s

Kód: 1045629
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 26 - 301 položek celkem