Cisco

30 položek celkem
SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC dup., DMI , Cisco komp.
379 Kč

Technologie SFP Modulu:10 Gbps; Rozhraní modulu:SFP+; Typ vlákna:Multimode

Kód: 839343
Cisco SPA301-G2-RF, VoIP telefon, 1line, 1x10/100, REFRESH
659 Kč

VoIP telefon, 1line, 1x10/100; REFRESH

Kód: 839370
SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM, 1310nm, LC duplex, DMI, Cisco komp.
779 Kč

SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM, 1310nm, LC duplex, DMI, Cisco komp.

Kód: 839693
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 3m, REFRESH
859 Kč

SFP+ Copper Twinax Cable 3m; REFRESH

Kód: 839369
Cisco SPA303-G2-RF, VoIP telefon, 3line, 2x10/100, displej, REFRESH
1 090 Kč

VoIP telefon, 3line, 2x10/100, displej, REFRESH

Kód: 839371
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 5m, REFRESH
1 290 Kč

SFP+ Copper Twinax Cable 5m; REFRESH

Kód: 839372
Cisco CP-68KEM-3PCC= expanzní modul, až 28 tlačítek (2 strany x 14 tlačítek) pro CP-6851
1 390 Kč

CP-68KEM-3PCC= expanzní modul, až 28 tlačítek (2 strany x 14 tlačítek) pro CP-6851

Kód: 839724
Cisco switch SG250-08-RF, 8x10/100/1000, REFRESH
1 590 Kč

8x10/100/1000; Switching capacity: 16 Gbps; Forwarding performance (64-byte packet size): 11,9 Mpps; REFRESH

Kód: 839553
Cisco switch SG110D-08HP-RF, 8x10/100/1000, PoE, REFRESH
1 890 Kč

8x10/100/1000, PoE; Switching capacity: 16 Gbps; Forwarding performance (64-byte packet size): 11.9 Mpps; REFRESH

Kód: 839377
Cisco ATA191, VoIP telefonní adaptér, 1xRJ-45,2xRJ-11, 2xSIP
1 990 Kč

VoIP telefonní adaptér, 1xRJ-45,2xRJ-11, 2xSIP

Kód: 839717
Cisco SPA514G-RF, VoIP telefon, 4line, 2x10/100/1000, displej, PoE, REFRESH
1 990 Kč

VoIP telefon, 4line, 2x10/100/1000, displej, PoE, REFRESH

Kód: 839616
Cisco WAP125, bezdrátový access point - 802.11 a/b/g/n/ac, dual band, PoE, indoor
1 990 Kč

bezdrátový access point - 802.11 a/b/g/n/ac, dual band, PoE, indoor

Kód: 839762
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 3 - 30 položek celkem