Naše výdejní místo v Ostravě je otevřeno od pondělí do pátku 9:00 - 18:00h. Objednávky do 14h jsou ten samý den připraveny k vyzvednutí. Jakmile je připraveno k odběru, obdržíte SMS a e-mail.

Zálohovací mechaniky

Nejprodávanější

2 položek celkem
HPE StoreEver MSL 1/8 G2 0-drive Tape Autoloader (8 slots, zero drives).
38 469 Kč

Typ rozhraní zálohovací mechaniky:externí SAS; Technologie zálohovací mechaniky (kapacita bez/s kompresí v GB):Ultrium 7 (7500/15000); Autoloader/knihovna

Kód: 970286
HPE RDX+ External Docking System (Is backwards and forwards compatible with any RDX capacity media)
4 039 Kč

Typ rozhraní zálohovací mechaniky:externí USB

Kód: 767895

Patříte mezi milovníky vzpomínek a rádi se kocháte starými fotkami či videi, nebo si v počítači necháváte všelijaké důležité školní či pracovní dokumenty? Pak si je nezapomeňte uložit na jedno ze zálohovacích zařízení jako jsou pevné disky či zálohovací mechaniky. Předejdete tak zbytečným komplikacím a nepříjemnostem v případě, že by vám klekl disk a veškerá data by se vám z počítače rázem smazala, nebo by nastala jiná nečekaná situace. Buďte na tyto chvíle připraveni a uložte si vaše „cennosti“ na zálohovací mechaniku. Nemůže se vám pak stát, že o tyto data z minuty na minutu přijdete. Mrkněte na naši nabídku zálohovacích mechanik a zvolte si tu, která vám bude nejvíce vyhovovat.