Naše výdejní místo v Ostravě je otevřeno od pondělí do pátku 9:00 - 18:00h. Objednávky do 14h jsou ten samý den připraveny k vyzvednutí. Jakmile je připraveno k odběru, obdržíte SMS a e-mail.

Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Nejprodávanější

37 položek celkem
Zyxel Telco-50 kabel 3m
Zyxel Telco-50 kabel 3m
Skladem (> 5 ks)
1 229 Kč

Typ příslušenství:Stacking Kity pro switche

Kód: 32310
D-Link DPE-302GE 2-Port Gigabit PoE Extender
2 049 Kč

Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)

Kód: 385344
Zyxel iCard 1-year Gold Security Licence Pack for ATP200
8 919 Kč

Typ příslušenství:Aktivační licence k firewallům a routerům

Kód: 311682
HPE X130 10G SFP+ LC LR HP RENEW XCVR JD094BR
6 049 Kč

Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly

Kód: 549389
Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver RENEW J9151E
11 699 Kč

Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům

Kód: 703264
569 Kč

Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly

Kód: 549420
QNAP SP-EAR-QSW2FOR1-01 2 for 1 Rackmount kit pro QSW
319 Kč

2 for 1 Rackmount kit pro QSW Pro modely: QSW-1105-5T, QSW-1208-8C, QSW-308-1C, QSW-308S, QSW-804-4C, QSW-M1204-4C, QSW-M1208-8C, QSW-M2108-2C, QSW-M2108-2S, QSW-M2108R-2C,...

Kód: 1145551
SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW multirate SM 10km 1310nm LC Duplex DMI diagnostika HP kompatibilní J9151A OEM
789 Kč

Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům

Kód: 702662
HPE X240 10G SFP+ SFP+ 3m DAC HP RENEW Cbl JD097CR
2 259 Kč

HP X240 10G SFP+ SFP+ 3m DA Cable HP RENEW

Kód: 460248
HPE X240 10G SFP+ 1.2m DAC HP RENEW Cable JD096CR
2 459 Kč

HP X240 10G SFP+ 1.2m DAC Cable HP RENEW

Kód: 460183
SFP transceiver 1,25Gbps 1000BASE-SX MM 300/550m 850nm VCSEL LC duplex 3,3V HPE kompatibilní J4858D
319 Kč

Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům

Kód: 703411
AP-MNT-D Campus AP mount bracket kit (individual) type D: solid surface
379 Kč

Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)

Kód: 703330
D-Link DPE-301GI 1-Port Gigabit 30W PoE+ Injector, 802.3at
899 Kč

Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)

Kód: 385184
Zyxel SFP-LX-10-D Single-mode transceiver, LC, 10km
3 379 Kč

Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly

Kód: 32820
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
2 309 Kč

Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům

Kód: 703064
Cisco Aironet Power Injector AIR-PWRINJ6 - REFRESH
1 279 Kč

Cisco Aironet Power Injector AIR-PWRINJ6 - REFRESH

Kód: 839848
Cisco Aironet Power Injector AIR-PWRINJ5 - REFRESH
909 Kč

Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)

Kód: 839847
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 1m, REFRESH
869 Kč

SFP+; Copper Twinax Cable 1m; REFRESH

Kód: 839368
D-Link DEM-311GT 1000BaseSX Mini-GBIC SFP, 550 m
1 239 Kč

Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly

Kód: 176016
D-Link DEM-310GT 1000BaseLX Mini-GBIC SFP, 10 km
1 769 Kč

Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly

Kód: 176015
D-Link DPE-101GI 1-Port Gigabit PoE Injector, 802.3af
569 Kč

Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)

Kód: 385244
HP X120 1G SFP LC LX Transceiver HP RENEW JD119B
3 489 Kč

Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly

Kód: 460237
HPE X121 1G SFP LC SX HP RENEW Transceiver J4858CR
1 299 Kč

HP X121 1G SFP LC SX Transceiver HP RENEW

Kód: 460212
HP X240 10G SFP+ SFP+ 0.65m DA Cable HP RENEW JD095C
1 639 Kč

Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)

Kód: 460210
HPE X121 1G SFP LC LX HP RENEW Transceiver J4859CR
2 509 Kč

Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům

Kód: 460168
Zyxel SFP10G-SR 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector
4 599 Kč

Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly

Kód: 311080
HPE FlexNetwork X240 10G SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper Cable
3 539 Kč

Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)

Kód: 173829
Zyxel SFP-SX-D Multi-mode transceiver, LC
2 539 Kč

Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly

Kód: 32833
SFP+ SR Optical Transceiver Intel 10Gb-1Gb Customer Install
3 999 Kč

Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly

Kód: 1331615
2 609 Kč

Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům

Kód: 703439
12V/48W AC/DC pwr adptr 1.7/4.0mm
1 329 Kč

Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)

Kód: 703410
Aruba Instant On 12V Power Adapter AP11 AP11D AP12 AP15 AP22
449 Kč

Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)

Kód: 703322
D-Link DPE-301GS 1-Port Gigabit 30W PoE Splitter
679 Kč

Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)

Kód: 385343
3 849 Kč

Typ příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.)

Kód: 703178
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 5m, REFRESH
1 299 Kč

SFP+ Copper Twinax Cable 5m; REFRESH

Kód: 839372
Cisco SFP+ Copper Twinax Cable 3m, REFRESH
869 Kč

SFP+ Copper Twinax Cable 3m; REFRESH

Kód: 839369
UBNT U-POE-af - Gigabitový PoE Injektor 48V/ 0,32A- bílý
209 Kč

UBNT U-POE-af - Gigabitový PoE Injektor 48V/ 0,32A- bílý

Kód: 438353

Aktivní prvek, jak již název vypovídá, vykonává aktivní síťovou činnost. Pokud už máte jeden z těchto komponentů doma, ať už to je repeater, přepínač, rozbočovač nebo třeba AP, pak právě pro vás vznikla tato kategorie plná příslušenství k aktivním prvkům. Najdete zde PoE injektor, což je stabilizovaný napájecí adaptér s uzemněním. Dále nabízíme kabely k síťovým zařízením všelijakých konektorů a délek. Na své si zde zkrátka přijdou vlastníci aktivních síťových prvků, kteří shání doplňky, montážní či údržbové sady pro jejich zařízení. Víme, jak je internetová síť v dnešní době důležitá, a proto doufáme, že naše nabídka splní vaše požadavky.