Naše výdejní místo v Ostravě je otevřeno od pondělí do pátku 9:00 - 18:00h. Objednávky do 14h jsou ten samý den připraveny k vyzvednutí. Jakmile je připraveno k odběru, obdržíte SMS a e-mail.

Mimosa B24, 1,5 Gbps Half Duplex PtP, anténa 26cm (jedna strana)

Kód: 1015954
Neohodnoceno
Značka: Mimosa
19 619 Kč
Skladem (2 ks)
Mimosa B24, 1,5 Gbps Half Duplex PtP, anténa 26cm (jedna strana)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mimosa B24 překonává všechny překážky dnešní doby svojí cenou, velikostí i výkonem. Využívá nelicencované pásmo 24GHz.Vynikající poměr cena / výkonMimosa B24 je díky svojí ceně a schopnosti přenést až 1 Gbit traffic s nízkou latencí jedničkou v pásmu 24GHz.

Pojítko je navržené od samotných základů, sestavené ze spolehlivých a kvalitních komponent, díky čemuž dosahuje až neuvěřitelného výkonu při zachování příznivé ceny, která odpovídá možnostem lokálních ISP nebo průmyslových areálů na periferiích měst.

Poměr přenosové rychlosti podle potřebyVe špičkách často dosahujeme i 90% kapacity downloadu, B24 se proto dynamicky přizpůsobuje těmto situacím díky technologii Auto-TDMA. Gigabitová propustnost s nízkou latencí tak může být dynamicky alokována pro směr Download nebo Upload, aby se maximalizovalo využití po celý den. Běžná FDD rádia jsou omezena symetrickým rozdělením propustnosti, takže zůstávají z velké části nevyužita.

Bezkonkurenční spolehlivost:
Nenechte se omezovat nižším dosahem pojítek operujících ve vyšších frekvencích. Pokud použijete jednotku B24, vyhnete se přeplněnému pásmu 5GHz a zajistíte si vynikající spolehlivost i v dešti, a to na vzdálenost až 3 km*.
* vzdálenost je závislá na celkovém vyzářeném výkonu, který se může v jednotlivých státech lišit

Snadná instalace, malá velikost, nízká spotřeba:
Díky váze pouhých 2,7kg a svojí velikosti se Mimosa B24 až neuvěřitelně snadno transportuje a montuje. Instalace pojítka je také díky tomu možná do prostor s omezenými možnostmi (kostelní věže, historické budovy, ...). S maximální spotřebou pouhých 19,5W je B24 vynikající pro aplikace vyžadující bateriové napájení.

Synchronizace, která funguje:
Stejně jako ostatní produkty Mimosa i B24 využívá GPS synchronizaci, která umožňuje použití stejného vysílacího kanálu na více jednotkách, čímž můžete dosáhnout až 8 pojítek fungujících na jedné lokaci, každé z nich s linkovou rychlostí až 1,5 Gbps.

Obsah balení:
Zařízení
Držák na stožár
PoE napájecí adaptér 50V/1.2A
Napájecí kabel
(2) kovová stahovací páska
Průchodka na kabel
Sada šroubků

Doplňkové parametry

Kategorie: Wi-Fi aktivní prvky
Záruka: 2 roky
Komunikační pásmo: 24 GHz
Typ Wi-fi aktivního prvku: Bridge

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: